Mobilna strona ZS3 w Skierniewicach

Strona główna

Rozwiń menu

Informacja !

Uwaga uczniowie technikum! Przypominam o październikowych kursach w ramach projektu Zawód to podstawa 2!


Kelner doradcą kulinarnym  I edycja 

19 października 2019 Sobota 900 -1700
20 października 2019 Niedziela 900 -1700

1.      Dudek Agata 4k
2.      Rudzka Martyna 4k
3.      Stychlerz Monika 4k
4.      Wilczyński Mateusz 4k
5.      Foks Oliwia 3m
6.      Głogowska Patrycja 3m
7.      Kiełkiewicz Angelika 3m
8.      Krawczyk Michał 3m
9.      Krajewska Klaudia 2k
10.    Król Kinga 2k

Kelner doradcą kulinarnym  II edycja

26 października 2019 Sobota 900-1700
27 października 2019 Niedziela 900 -1700

  1. Skibińska Natalia 3m
  2. Wronowska Agata Natalia 3m
  3. Czerwiński Piotr Jarosław 3k
  4. Podladowska Katarzyna  3k
  5. Pyrka Natalia  3k
  6. Szczechowska Patrycja 3k
  7. Kowalczyk Natalia 2k
  8. Nowicki Hubert 2k
  9. Rutkowska Zuzanna 2k
  10. Żerkowska Amelia 2k

Pieczenie chleba  I edycja (wymagany strój roboczy)

19 października 2019 sobota 900 - 1700

1.      Kaźmierczak Jakub 4g
2.      Bogulewski Łukasz 4f
3.      Błędowska Karolina 4f
4.      Filutowski Bartosz Paweł 4f
5.      Jóźwiak Mateusz 4f
6.      Kalkosińska Patrycja 4f
7.      Kuba Krzysztof         4f
8.      Kaczyńska Paulina 2m
9.      Gutkowska Julia Karolina 2m
10.  Kotuła Aleksandra 2m

Pieczenie chleba  II edycja (wymagany strój roboczy)

20 października 2019 niedziela 900  -1700

1.      Adamczyk Patryk Damian 3m
2.      Belta Norbert 3m
3.      Masica Alicja Maria 3m
4.      Wójcik Maciej 3m
5.      Morawska Aleksandra 2m
6.      Piętara Krystian Dawid 2m
7.      Stefanowska Maria 2m
8.      Żytyński Jan 2m
9.      Czarnota Maksymilian  2k
10.  Rutkowska Zuzanna Katarzyna  2k

Dekorowanie tortów  I edycja (wymagany strój roboczy)

26  października 2019 Sobota 900 - 1700

1.      Dudek Agata  4k
2.      Wilczyński Mateusz 4k
3.      Adamczyk Patryk Damian3m
4.      Foks Oliwia 3m
5.      Belta Norbert3m
6.      Głogowska Patrycja 3m
7.      Kopczyńska Katarzyna 3m
8.      Kotuła Aleksandra 2m
9.      Krajewska Klaudia 2k
10.  Zarębska Dominika 2k

Dekorowanie tortów  II edycja (wymagany strój roboczy)

27  października 2019 Niedziela 900 - 1700

1.      Kaczyńska Paulina 3m
2.      Wójcik Maciej 3m
3.      Dyba Weronika Agnieszka 3k
4.      Kowalska Natalia Anita 3k
5.      Dzik Aleksandra 3k
6.      Sachanowska Karolina 2m
7.      Czapiga Aleksandra 2m
8.      Czułek Jagoda Klaudia 2k
9.      Ignut Izabela 2k
10.  Reszka Jakub Mikołaj 2k

R. Małkus 06.10.2019